Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Novinky

Vyhľadávanie

facebook 2

Mobil: +421 (0) 948 526 639
Registrovať

01.2018          KATAN Racing tento rok reprezentoval zatiaľ Alexander Vereš.

Aktuálna sezóna pretekov do vrchu prebieha v plnom prúde, no tím KATAN Racing reprezentoval zatiaľ iba Alexander Vereš s Renault Clio A-2000. Karola Tánczosa a Vlastimila Sedláčka by ste na trati hľadali márne. Vyzerá to tak, že ani na takzvanom domácom podujatí na Pezinskej Babe, ktoré sa bude konať o mesiac Karol Tánczos štartovať nebude. Prečo sme ešte čierne Fiat Punto HGT s jazdcom Karolom Tánczosom na trati tento rok nevideli vysvetľuje sám Karol Tánczos. "Bol by to nezmysel postaviť auto na štart MSR v takom stave v akom bolo po predchádzajúcej sezóne, kde sme celú sezónu bojovali s podvozkom." 
Opýtal som sa ho na to v akom stave je vozidlo a kedy ho konečne uvidíme na trati? "Auto je stále rozobrate z dôvodu pracovnej vyťaženosti, na trati ho uvidite až po absolvovaní testovacíych jázd, aj za cenu absencie celej tejto sezóny. Chcel by som absolvovať aspoň posledný pretek sezóny."
Ostáva len dúfať, že sa spomínane problémy podarí čím skôr vyriešiť a tím KATAN Racing sa konečne postaví na štart v plnej sile.
Už tento víkend čaká na súťažiacich v Ožďanoch obľúbené podujatie "Oždianske serpentíny 2018", na ktorom by mali odštartovať v MSR v triede A-2000 Alexander Vereš s Renault Clio a v rámci SKP Vlastimil Sedláček s Hondou Civic.  

Autor: Miroslav Strelec

 

logo